اخبار و آموزش
موضوعات داغ

5 برنامه برتر Move to Earn راه برو پول دربیار

5 بهترین بازی Move to Earn در پلتفرم‌ها در سال 2022 که به شما برای تناسب اندام کمک میکند می‌پردازد

5 برنامه برتر Move to Earn راه برو پول دربیار

5 برنامه برتر Move to Earn راه برو پول دربیار بررسی می کنیم.

حرکت برای کسب درآمد آخرین روند در فضای کریپتو در سال 2022 است و در این مقاله می‌خواهیم ببینیم که 5 برنامه برتر Move to Earn h ارز دیجیتال در حال حاضر ترند هستند. قبل از Move to Earn گرایش Play to Earn بود. کریپنو همیشه با روندهای جدید همراه است.

بازار هر بار با روایت‌های متفاوتی حرکت می‌کند – همه چیز با Defi شروع شد، پس از آن NFT، Play to Earn و اکنون Move to Earn. صادقانه بگویم Move to Earn بخشی از Play to Earn است. اجازه دهید ابتدا یاد بگیریم Move to Earn چیست.

Move to Earn چیست؟

حرکت برای کسب درآمد جدیدترین روند در کریپتو است که در آن برای راه رفتن، دویدن یا دویدن پول دریافت می کنید. نه تنها تناسب اندام می کنید، بلکه می توانید برای آن پول نیز دریافت کنید. به همین دلیل است که روند رو به رشد است و ارزش گذاری پروژه های بلاک چین با جهش و مرز افزایش می یابد.

چرا حرکت برای کسب درآمد Move to Earn در سال 2022 مهم است؟

با مشکل کنونی افراد بیش از حد مشغله که نمی‌توانند به سلامتی خود توجه کنند، ورزش بدنی تقریباً به یک فکر بعدی در پایان فهرست طولانی اولویت‌ها تبدیل شده است. عصر تکنولوژی بالینی امروز اجازه نمی دهد تا بر مراقبت از سلامت جسمانی شما تأکید شود.

برای برخی، “هیچ زمانی” برای ورزش وجود ندارد، و برای برخی، آنقدر از هرگونه فعالیت بدنی دوری می کنند، که شروع اکنون مانند یک کار هرکول به نظر می رسد!

پزشکان نگران هستند و این فیزیوتراپیست ها هستند که روزهای صحرایی را با بیماران در جلسات حرکتی اجباری سپری می کنند. علاوه بر این، دو سال گذشته که در خانه‌ها جمع شده‌ایم، ما را بیش از هر زمان دیگری از نظر فیزیکی غیرفعال کرده است. قبلاً مردم را می دیدیم که به صورت گروهی برای دویدن بیرون می رفتند، از باشگاه های ورزشی استفاده می کردند، در پارک پیاده روی می کردند و غیره. ویژگی مشترک همه این جلسات؟

آنها ماهیت تعاملی داشتند، اگر نگوییم تعامل کلامی، همیشه ظاهری از انجام آن با هم وجود داشت. و وقتی این با هم بودن تعاملی از بین می‌رود، فعالیت‌ها دورتر می‌شوند و امروزه حتی افراد عجیب و غریب تناسب اندام بسیار کمتر متعهد شده‌اند.

برای مبارزه با همه این مسائل، پلتفرم‌های ارز دیجیتال و سلامت با هم ترکیب شده‌اند تا پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد را ایجاد کنند که حرکت فیزیکی را با عناصر تعاملی و همچنین انگیزشی بسیار مورد نیاز فراهم می‌کند.

برنامه های Move-to-Earn چیست؟ چرا آنها در Vogue هستند؟

برنامه‌های Move to earn دقیقاً همان چیزی است که آنها پیشنهاد می‌کنند. این بدان معناست که از طریق این برنامه ها، فقط برای حرکت و ورزش پول دریافت می کنید. پروژه های حرکت برای کسب درآمد نوعی انقلاب در صنعت تناسب اندام و همچنین در بازار ارزهای دیجیتال است.

مفهوم این پروژه‌ها از مدل‌های اولیه بازی برای کسب درآمد Play to earn الهام گرفته شده است که ایده‌های متاورس و خرید و دریافت جوایز را با برنده شدن در رویدادها و فعالیت‌های درون واقعیت مجازی متاورس رایج کردند.

متاورس چیست

متاورس چیزی جز واقعیت مجازی نیست. این واقعیت مجازی در اصل یک کپی از محیط های واقعی ما است که شامل تمام پس زمینه های شهری (و گاهی اوقات روستایی) از خیابان ها، خانه ها، مراکز خرید، مهمانی ها و غیره است. در Metaverse، ما می توانیم از طریق شخصیت های مجازی خود و آنها با دیگران تعامل داشته باشیم. این را می توان در بازی برای کسب بازی ها و حرکت به سمت پلتفرم های کسب درآمد انجام داد. خود دیجیتالی ما در متاورس چیزی نیست جز یک آواتار به انتخاب خود ما از آن متاورس خاص.

با بازگشت به پروژه های M2E، ​​این پلتفرم ها به عنوان رسانه ای عمل می کنند که واقعیت ما را با واقعیت مجازی مرتبط می کند. آنها این کار را با استفاده از فناوری برای تبدیل حرکت فیزیکی ما به سکه های بومی برنامه انجام می دهند. این سکه ها یا ارزهای دیجیتال ارزش خاصی در برابر فیات ما دارند. برای یک درآمد خاص از سکه، مقدار مشخصی پول واقعی نیز به دست می آوریم (البته باید آن را مبادله یا مبادله کنیم، اما شما متوجه می شوید!)

این پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد از متاورس انگیزه‌ای برای تناسب اندام برای افرادی است که به ورزش روزانه علاقه ندارند. این پلتفرم‌ها با سبک‌های پرداخت مبتکرانه خود تضمین می‌کنند که بازیکنان یا کاربران در حرکات سلامت خود منظم و ثابت هستند تا از این طریق درآمد پایداری کسب کنند.

بنابراین اکنون که ما یا کمتر به این موضوع پرداختیم که پلتفرم‌های حرکت برای کسب درآمد چیست، بیایید به برخی از بازی‌های محبوب حرکت برای کسب درآمد در زمان حال نگاه کنیم!

 برنامه Dustland Runner

 برنامه Dustland Runner
برنامه Dustland Runner

Dustland Runer با برچسب Audio Fitness Adventure توسط OliveX توسعه داده شده است. این یک متاورز تناسب اندام است که در آن شما به عنوان یک کاربر می توانید در خانه، باشگاه یا جایی در خارج از منزل ورزش کنید و با کسب جوایز درون بازی پول دریافت کنید. همه این تجربیات مستلزم کسب و فروش توکن ابزار بومی Dustland Runer به نام DOSE Token است. Dustland Runner بر اساس بازی zombie run، انواع تجربه های بازی را دارد. به این معنا که:

22 PushUps شنا: در اینجا شما به چالش کشیده می شوید که 22 بار در روز شنا انجام دهید. این برنامه همچنین قانون اجباری ضبط تمرین را دارد تا فرد نتواند تقلب کند.

دوچرخه سواری: این یکی از قسمت های بازی است که در سال 2021 راه اندازی شد. از کاربران می خواهد که مسافت های خاصی را بدوند تا بتوانند دوز توکن به دست آورند.

Runner: این در واقع از بازی Zombie, Run الهام گرفته شده است. در اینجا بازیکنان برای کسب درآمد ملزم به دویدن هستند.

برای شروع کسب درآمد در این بازی، باید یک کیف پول Polygon داشته باشید.

از ویژگی های حرکتی بازی می توان به دویدن، دویدن، پیاده روی و تمرینات اینتروال (برای چالش برانگیزتر کردن تجربه) اشاره کرد. این نرم افزار به شما امکان می دهد آمار دویدن خود را پیگیری کنید، پیشرفت دویدن خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و داده های سلامتی خود را تجزیه و تحلیل کنید. همچنین دارای یک برنامه سوئیچ هوشمند است که به شما امکان می دهد ماموریت ها را متوقف کنید و آمار را مشاهده کنید.

جذابیت دونده Dustland فراوانی ماموریت های انعام است. هنگامی که یک ماموریت را کامل می کنید، جوایز دریافت می کنید. این جوایز را می توان در قالب DOSE Tokens یا NFT به دست آورد.

برنامه StepN

برنامه StepN به روشی منحصر به فرد کار می کند. اما ابتدا، حتی برای شروع دسترسی به آن، باید کدهای فعال سازی StepN را در دست بگیرید که کمی دشوار است اما غیرممکن نیست. راه هایی را ذکر کرده ایم. اگر علاقه دارید این را بخوانید – چگونه کدهای فعال سازی StepN را دریافت کنیم.

https://oregist.com/wp-content/uploads/2022/04/202203077-720x375-1.jpg
https://oregist.com/wp-content/uploads/2022/04/202203077-720×375-1.jpg

برنامه StepN اساساً برای شما به عنوان کاربرانی که NFT های کفش را از StepN خریداری می کنند، کار می کند. در این موجودی کفش، کفش های مختلف با مقیاس های مختلف صفات وجود دارد. این ویژگی ها شامل کارایی، دوام، انعطاف پذیری، انرژی و غیره است. با توجه به این موارد، شما باید انتخاب کنید که بهترین کفش برای شما کدام است و می توانید برای کسب درآمد بدوید، آهسته دوید یا حتی راه بروید.

اما به یاد داشته باشید که همه اینها به کفشی که استفاده می کنید بستگی دارد، بنابراین باید بسیار مراقب آن باشید. به عنوان مثال، اگر کفش ورزشی شما دارای راندمان بالا، دوام بالا و انعطاف پذیری بالا است (اگر چه شرایط ایده آل) به این معنی است که یکی از بهترین ها است.

توجه: فقط در صورتی می‌توانید در StepN کفش بخرید که حساب Solana داشته باشید و از Sol استفاده کنید.

توکن بومی GST (توکن ساتوشی سبز) یا GMT (ژتون متاورس سبز) را می توان با تکمیل چالش های روزمره یا صرف مقدار مورد نیاز انرژی که تنها با افزایش زمان جابجایی شما برآورده می شود، به دست آورد. به عنوان مثال، به ازای هر 5 دقیقه حرکت در StepN، 1 انرژی از دست می دهید.

از GST می توان برای خرید کفش های بیشتر استفاده کرد. می توانید از توکم ها برای ارتقای کفش های خود به سطوح بالاتر استفاده کنید. ارتقاء کفش با مزایایی مانند افزایش رتبه بندی ویژگی ها همراه است. شما همچنین می توانید کفش های جدید را با پرورش دو کفش قدیمی (یا موجود) نعناع کنید. هر كفش مجاز است 7 بار پرورش داده شود تا كفش‌هاي جديد بريده شود.

این کفش های جدید دارای ویژگی هایی از هر دو کفش هستند. ویژگی های آنها به طور تصادفی در برنامه تعیین می شود. می‌توانید کفش‌های کتانی ضرب شده خود را به‌عنوان NFT بفروشید، زیرا در مقیاس کمیاب بسیار بالا هستند.

برنامه Move To Earn SweatCoin

Sweatcoin حرکت دیگری برای کسب درآمد برنامه‌هایی است که در سال 2015 راه‌اندازی شد. Sweatcoin بر روی این ویژگی کار می‌کند که برنامه تعداد قدم‌هایی را که هر روز پیاده روی می‌کنید شمارش می‌کند تا به شما در توکن اصلی خود، توکن Sweatcoin پرداخت کند.

برنامه Move To Earn SweatCoin
برنامه Move To Earn SweatCoin

پس از ورود به برنامه تلفن همراه نرم افزار، مجاز به اتصال GPS و داده های ردیابی سلامت خود هستید. به ازای هر 1000 قدم، 1 Sweatcoin به دست می آورید. سطح اول حرکت sweatcoin برای کسب درآمد رایگان است در حالی که سطوح بعدی مشمول یک اشتراک ثابت هستند.

نکته: یکی از چیزهایی که واقعاً به نوعی مانع محبوبیت سوئیت کوین می شود، ذاتی است، این که سوئیت کوین قدم های شما را محدود می کند. چطور؟ ببینید، در هر سطح، تعداد مشخصی از مراحل وجود دارد که سطح باید شمارش و پرداخت شود. و هنگامی که تعداد مراحل را کامل کردید، حتی اگر به حرکت ادامه دهید، شمارش نمی شود و فقط برای تعداد مراحل شمارش شده به شما پرداخت می شود.

اگرچه این به عنوان یک ترفند بازاریابی عمل می کند، جایی که کاربران برای حرکت و کسب درآمد بسیار ناامید هستند، آنها به طور خودکار سعی می کنند سطوح بالاتر را انتخاب کنند. چهار سطح وجود دارد و بالاترین سطوح بالاترین هزینه را دریافت می کنند.

توجه: شما نمی توانید Sweatcoin را در برخی از صرافی آنلاین خریداری کنید. می توانید آنها را از طریق بازی به دست آورید یا آنها را در پلتفرم Reddit یا Discord برنامه دریافت کنید.

برنامه کسب درآمد از راه رفتن DotMoovs

این حرکت برای کسب یک برنامه کمی متفاوت از سایرین است زیرا نه تنها به پیاده روی، دویدن و دویدن شما پاداش می دهد، بلکه برنامه برای انواع حرکات به شما پاداش می دهد. معنی؟ می توانید برقصید، شیار کنید، حرکات فوتبالی خود را نشان دهید، و حرکات تصادفی اندام را انجام دهید و اگر برنده شوید، پول دریافت می کنید.

برنامه کسب درآمد از راه رفتن DotMoovs
برنامه کسب درآمد از راه رفتن DotMoovs

بنابراین اساسا DotMoovs یک پلت فرم مسابقه ورزشی متاورس منحصر به فرد است که امکان تعامل و چالش های همتا به همتا را از راه دور فراهم می کند. پس از ورود به برنامه، خود را برای رویدادهای مختلف ثبت نام کرده و استعداد خود را به نمایش می گذارید.

توجه: ثبت نام مقداری کریپتو از شما دریافت می کند که پس از شرکت در رویداد بازپرداخت می شود.

اکنون برای نشان دادن استعداد خود نیاز دارید که حرکات خود را از تلفن خود ضبط کنید و آنها را در برنامه آپلود کنید. اپلیکیشن DotMoovs دارای سیستم هوش مصنوعی داوری است که ویدیوی شما را تجزیه و تحلیل می کند، آن را با ویدیوهای سایر شرکت کنندگان مقایسه می کند و برنده را اعلام می کند. در صورت برنده شدن در چنین رویدادهایی، حق دریافت توکن MOOVS را دارید.

از این توکن MOOV می‌توان برای خرید کفش‌های کتانی NFT استفاده کرد. و می‌توانید از طریق این کفش‌های کتانی نیز با قرض دادن آن‌ها به دوستانتان و گرفتن ارتباط از آنها برای استفاده از آن‌ها، درآمد کسب کنید.

کسب درآمد از اپلیکیشن Genopets

برنامه Genopets مانند Dustland Runner حرکت برای کسب پلتفرم را با یک زمین بازی برای کسب درآمد نیز ترکیب می کند. شخصاً، ما احساس می‌کنیم این یکی از جالب‌ترین حرکت‌ها برای به دست آوردن یک پلتفرم است. شما در دنیای واقعی حرکت می کنید که تبدیل به فعالیت انجام شده توسط آواتار حیوان خانگی شما (Genopet) می شود که باید در ابتدای بازی انتخاب کنید.

کسب درآمد از اپلیکیشن Genopets
کسب درآمد از اپلیکیشن Genopets

این Genopet با شخصیت شما کدگذاری می شود و Genoverse را با شما طی می کند. به همان اندازه که سفر می کنید، Genopet شما نیز با انباشتن ویژگی های بیشتر تکامل می یابد. با Genopets خود در کنار خود، می توانید دوستان خود را به مبارزات درون بازی و همچنین چالش های تناسب اندام به چالش بکشید. به محض اینکه پس از پیوستن به برنامه، یک Genopet جوجه ریزی کردید، بلافاصله باید مراحلی را که هر روز برمی دارید شروع کنید.

این مراحل ذخیره و به یک توکن GENE بومی Genoverse تبدیل خواهند شد. با این توکن‌های ژنی، می‌توانید در سهام‌بندی توکن‌های ژنی و در بازارهای NFT شرکت کنید، جایی که می‌توانید چیزهای کمیاب را خریداری کنید که می‌تواند ویژگی‌های آشنای دیجیتالی شما (Genopet) را بیشتر افزایش داده و نادر کند. همچنین می توانید برای کسب درآمد بیشتر در چالش های تابلوی امتیازات شرکت کنید.

از آنجایی که کل این پلتفرم مبتنی بر بلاک چین Solana است، حدس می‌زنیم که برای هچ Genopet شما مقداری توکن Sol دریافت کنید.

سخن پایانی 5 برنامه برتر Move to Earn راه برو پول دربیار

این بازی های حرکت برای کسب درآمد مورد علاقه ما هستند. آنها سرگرم کننده هستند، در ازای عرق به شما ارز دیجیتال پرداخت می کنند و در تناسب اندام شما نقش دارند. اما اگر به بیرون نگاه کنید، امکانات بیشتری وجود دارد که شاید برای شما مناسب باشد. اگرچه این پلتفرم‌ها در چشم انداز خود بسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسند که به افراد کمک می‌کنند درآمد کسب کنند و تناسب اندام داشته باشند، اما موارد کوچک مرتبط با این پلتفرم‌ها را که ذکر کردیم را در نظر داشته باشید.

 

 

مدیریت

مهندس کیایی هستم با بیش از 12 سال سابقه در مدیریت و طراحی وبسایت همچنین بیش از 8 سال سابقه پیرامون ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازی انفجار آنلاین بازی اسلات آنلاین بازی تخته نرد آنلاین بازی پوکر آنلاین بازی رولت آنلاین بازی بلک جک آنلاین بازی پیش بینی فوتبال بهترین سایت بازی انفجار آنلاین سایت شرط بندی آنلاین سایت کازینو آنلاین کازینو آنلاین با درگاه مستقیم پوکر انلاین پوکر سایت پیش بینی فارسی سایت شرط بندی ایرانی تتل بت هات بت سایت بت ایرانی سایت پوکر انلاین
دکمه بازگشت به بالا